Powiększanie penisa. Operacje.

Powiększanie penisa poprzez metody operacyjne

Relokacja tkanki tłuszczowej

Zabieg ten polega na pobraniu fragmentów tkanki tłuszczowej z różnych części ciała i wstrzyknięciu ich pod skórę trzonu penisa. Takie działanie powoduje zwiększenie wyłącznie grubości członka. W normalnych warunkach pod skóra penisa znajduje się bardzo mała lub zerowa ilość tłuszczu. Z tego powodu opisana tutaj metoda daje efekt nienaturalnego wyglądu penisa oraz redukuje skalę odczuć. Istnieje również prawdopodobieństwo zanikania przeszczepionej tkanki lub jej przesunięcia co może jeszcze bardziej zdeformować wygląd członka.

Innym wariantem tej metody jest wstrzykiwanie silikonu pod skórę prącia oraz moszny. Technika ta daje efekt potężnego zwiększenia grubości penisa (nawet do 900%) jednak jej rezultaty są nieodwracalne i mogą powodować efekty uboczne np.: utratę czucia lub brak możliwości odbycia stosunku czy deformację penisa.

Przecięcie wiązadeł

Chirurgiczne przecięcie więzadła sprawia, że długość penisa powiększa się o 1,5-6 cm. Ta rozbieżność jest spowodowana przez fakt, że rezultaty operacji chirurgicznego powiększania penisa jest w dużej mierze uzależniona od indywidualnych cech anatomicznych pacjenta. Jednakże nie wszyscy pacjenci są zadowoleni z efektu uzyskanego na skutek operacji. Po przecięciu wieszadła często pojawia się skutek uboczny w postaci częściowej niezdolności do utrzymania erekcji, ponieważ więzadło stanowi podporę penisa podczas wzwodu. Ponadto ingerencja chirurgiczna wiąże się z prawdopodobieństwem zakażenia.

Przecięcie więzadła nie zawsze powoduje powiększanie penisa. Jest ono bowiem zależne od siły kurczliwości blizny pooperacyjnej. Jeśli kurczliwość jest duża, wówczas zmniejsza się długość, o jaką penis powiększył się podczas operacji.

Temu skutkowi ubocznemu można zapobiec poprzez stosowanie przez kilka miesięcy po operacji extendera ? urządzenia zakładanego na penisa, które rozciąga jego tkanki. Takie rozwiązanie jest prawie zawsze polecane przez chirurgów plastycznych, ponieważ w przeciwnym razie członek może się skrócić na skutek pooperacyjnego obrzęku tkanek.

Implanty

Jedną z technik jest na powiększanie penisa jest zastąpienie ciał jamistych  implantami. Metoda ta stosowana jest najczęściej jako terapia dla mężczyzn cierpiących na całkowitą impotencję. Pod skórę wszczepiona zostaje pompka którą można uruchamiać ręcznie i powodować wypełnienie się protezy płynem. Zazwyczaj implanty rozmiarem odpowiadają usuniętym ciałom jamistym jednak istnieje możliwość wszczepienia większych. Rezultatem takiego zabiegu jest przede wszystkim brak komfortu i rozciąganie pozostałych tkanek członka.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.5/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
Powiększanie penisa. Operacje., 7.5 out of 10 based on 2 ratings
You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Powiększanie penisa. Operacje.”

 1. olowaw pisze:

  Miałem kiedyś zabieg przecinaia wiązadeł, dochodziłem po nim miesięcy do siebie, faja większa ale ból i cierpienie w moim przypadku straszne

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to trucks, infiniti suv and toyota suv